Ключ свічковий T-подібний SPR 3203

  • Виробник: STEEL POWER
  • Артикул: SPR 3203

SPR 3203
Ключ свічковий T-подібний
16 мм довжина 200 мм
(на шарнірах)

Свічковий ключ STEEL POWER SPR 3203 є спеціалізованим інструментом, який застосовується для зняття та встановлення свічок запалювання сучасних двигунів внутрішнього згоряння. Даний інструмент підійде як для пересічних автолюбителів, так і професійних майстрів з ремонту автомобілів.

Конструкція ключа складається з довгого стрижня, на одному кінці якого розташована ручка, а на іншому – головка із шарніром. Рухливе шарнірне з'єднання робить інструмент більш маневреним, а роботу в стиснутому просторі підкапотному більш зручною, крім того, шарнір допомагає підібрати оптимальний кут, щоб дбайливо демонтувати або встановити свічку. Головка ключа обладнана шестигранним профілем, що ефективно передає зусилля на профіль свічки.

Всередині головки встановлена ​​гумова вставка, при надяганні головки ключа, під тиском гумка захоплює та утримує свічку для її зручного вилучення або встановлення. Гумова вставка одночасно служить своєрідним амортизатором, пом'якшуючи різкі рухи майстра, запобігаючи зламу свічки. Ключ виготовлений із міцної сталі, що має високі експлуатаційні характеристики. Т-подібна рукоятка з гумовим покриттям запобігає прослизу та дає можливість міцно утримувати ключ у руці. Довжина інструменту – 200 мм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

STEEL POWER рекомендує

Ключ свічковий

З цим товаром купують