Ключ свічковий T-подібний SPR 3204

  • Виробник: STEEL POWER
  • Артикул: SPR 3204

SPR 3204
Ключ свічковий Т-подібний
21 мм довжина 200 мм
(на шарнірах)

Свічковий ключ STEEL POWER SPR 3204 є спеціалізованим інструментом, який застосовується для зняття та встановлення свічок запалювання сучасних двигунів внутрішнього згоряння. Цей інструмент підійде як для рядових автолюбителів, так і для професійних майстрів з ремонту автомобілів.

Конструкція ключа складається з довгого стрижня, на одному кінці якого розташована ручка, а на іншому – головка із шарніром. Рухливе шарнірне з'єднання робить інструмент більш маневреним, а роботу в підкапотному просторі  більш зручною, крім того, шарнір допомагає підібрати оптимальний кут, щоб дбайливо демонтувати або встановити свічку. Головка ключа оснащена шестигранним профілем, що ефективно передає зусилля на профіль свічки.

Усередині головки встановлена ​​гумова вставка, при надяганні головки ключа, під тиском резинка захоплює та утримує свічку для її зручного вилучення або встановлення. Гумова вставка одночасно служити своєрідним амортизатором, пом'якшуючи різкі рухи майстра, запобігаючи зламу свічки. Ключ виготовлений із міцної сталі, що має високі експлуатаційні характеристики. Т-подібна рукоятка з гумовим покриттям запобігає прослизу та дає можливість міцно утримувати ключ у руці. Довжина інструменту – 200 мм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

STEEL POWER рекомендує

Ключ свічковий

З цим товаром купують